Projekt KOSTKA

Dziewiąta edycja PROJEKTU KOSTKA – chrześcijańskiego święta młodych odbędzie się w Złotowie w dniach od 20 do 22 września 2019r. Głównym organizatorem jest parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Złotowie, prowadzona przez Zgromadzenie Misjonarzy Świętej Rodziny.

Projekt Kostka 2019

– SUKCES! będzie utrzymany w sprawdzonej już konwencji, w której główną rolę odgrywa muzyka hip-hop, aczkolwiek nie chcemy ograniczać się wyłącznie do tego gatunku muzycznego. Wspólnie z naszymi gośćmi będziemy odkrywać czym jest sukces i jak go zdobyć? Jak zawsze patronuje nam św. Stanisław Kostka, a w centrum znajdą się wartości chrześcijańskie.

W tym roku proponujemy m.in. program profilaktyczny „Przepis na Sukces” prowadzony przez rapera Anatoma i warsztaty tańca hip-hop z siostrą Marią Esterą Andrzejewską. Ekscytująco zapowiada się kolejna odsłona ogólnopolskiego konkursu PK HIP-HOP FESTIWAL, jak również popularne w ubiegłym roku bitwy tańca hip-hop i breakdance. W piątkowy wieczór zagra dla nas zeszłoroczny laureat PK HIP-HOP FESTIWAL – raper Lucas Vuitton oraz niekwestionowana od lat gwiazda polskiego rocka: LUXTORPEDA. W sobotę na scenie zagości znany i kochany w Złotowie zespół Muode Koty, charyzmatyczny Anatom i wreszcie po raz pierwszy w naszym mieście EXODUS, zapewniający uwielbienie na niebiańskim poziomie!

Zapraszamy na stornę:

http://projektkostka.pl/