Ks. Radosław Rakowski

Ksiądz Radosław Rakowski duchowny rzymskokatolicki, magister teologii. Pochodzi z Murowanej Gośliny. Organizator licznych akcji społecznych, między innymi: malowanie garaży na ul. św. Floriana na Jeżycach w Poznaniu, pisania 1050 listów do więźniów z aresztu śledczego w Poznaniu. Charyzmatyczny mówca. Na co dzień Duszpasterz Akademicki na Winiarach i odprawia msze w parafii na Winiarach.

Ks. Radosław Rakowski: Człowiek musi mieć życie duchowe i łączność z Panem Bogiem, żeby cieszyć się życiem. Bo wtedy nawet jeśli przychodzą smutne dni, to jest Pan Jezus On mnie wspiera, On mnie kocha i chce, żebym żył dla Niego

Ks. Radosław Rakowski: Ostatnio usłyszałem takie mądre słowa, że rodzice są po to, by dać korzenie i skrzydła. I tak sobie pomyślałem, że moim marzeniem jest, żeby w naszym duszpasterstwie wszystkim, którzy tu przychodzą, dać korzenie, czyli fundament, który będzie dla nich oparciem w wielu przeciwnościach, z którymi musza się zmagać. Korzenie, dzięki którym będą wzrastać – Pana Boga, wiarę, wspólnotę, przyjaciół, ludzi, którzy będą razem z nimi. I skrzydła, żeby mogli wszystko robić w tym świecie. Mogą pojechać na koniec świata, mogą realizować wszystkie swoje pasje, rozwijać wszystkie swoje talenty i żeby w tym wszystkim nie musieli grzeszyć.

Kontakt: Ks. Radosław Rakowski – 503038065
oraz email: radoslaw_rakowski@me.com