Wspólnota św. Jacka

Chcielibyśmy myśleć o sobie jako o pełnej wzajemnej miłości wspólnocie, w której nic nie zawodzi.  Na pewno jesteśmy ludźmi, którzy mają w sobie pragnienie bycia razem, budowania więzi trwalszych niż podążanie za sobą na Twitterze. Jednak wciąż uczymy się jak być ze sobą i służyć sobie nawzajem. Także tego, że ta służba – choć trudna –  rodzi prawdziwe szczęście.

Chcielibyśmy myśleć o sobie jako o ewangelizatorach. Czasami jednak drżą nam nogi, gdy idziemy głosić Ewangelię. Czasami zapominamy słowa w gębie. Wciąż na nowo musimy przypominać sobie, jak mocny i piękny jest Bóg, którego głosimy.

Chcielibyśmy myśleć o sobie jako o gorliwych chrześcijanach, którzy nie mają skaz i nie popełniają błędów. Prawda jest taka, że jesteśmy wspólnotą grzeszników. Grzeszników, „na których z miłością spojrzał Chrystus”.

O tym właśnie spojrzeniu chcemy opowiadać. 

REKOLEKCJE W SZKOŁACH I PARAFIACH

Odpowiadając na potrzeby duszpasterskie, podejmujemy również głoszenie kerygmatycznych rekolekcji szkolnych i parafialnych. Pragniemy kreatywnie głosić prosty przekaz o Chrystusie ukrzyżowanym i zmartwychwstałym. Korzystając z możliwości audiowizualnych oraz danej przez Pana Boga pomysłowości tak konstruujemy program każdych rekolekcji, aby był dopasowany do specyfiki szkoły – a przez to niepowtarzalny. 

JAK NAS ZAPROSIĆ?

Po prostu napisz do nas. Naszym priorytetem jest miasto Poznań i archidiecezja Tam właśnie przede wszystkim kierujemy nasze siły. Ale każde zaproszenie indywidualnie rozeznajemy.

Kontakt: sw.jacek@ewangelizatorzy.pl

Więscej na stronie: http://www.ewangelizatorzy.pl