Arkadio

Zacznij żyć pełnią życia!

„Raper, freestylowiec, mówca. Ambasador Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Jest autorem sześciu płyt, audiobooka i książki. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach.

Od 6 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz spotkaniami dla młodzieży, czy rekolekcjami zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Życie w zgodzie ze swoją pasją i talentami rozpoczął po zdecydowanej przemianie w wieku 17 lat. Dzięki temu jego przekaz jest autentyczny i wynika z głębi serca.

Na drodze swojej kariery współpracował mi. Z Stanisławem Sojką, Darkiem Malejonkiem, Damianem SyjonFam, czy Wigorem (MOR W.A.)

Nieustannie rozwija się jako muzyk i mówca. Robi to, co kocha.

Spotkanie Rób to co kochasz składa się z konferencjina temat drogi do życia pasją i talentami.
Całość tworzy spójną kompozycję z
prezentacją videooraz filmikami z wypowiedziami gwiazd i specjalistówna temat ich doświadczenia na tej drodze. Wystąpienie przeplatane jest utworami (live) Arkadio, które pogłębiają dany temat.

Spotkanie swoim charakterem wpisuje się w profilaktykę uzależnień, działając nie poprzez zakazy, a przez pozytywne przykłady, które są alternatywą dla życia w uzależnianiu. Dzięki temu działa terapeutycznie.

Czas trwania: ok 90-120 minut” Strona: https://www.arkadio.pl

http://spotkania.arkadio.pl/spotkania/

Kontakt: arkadio@rtck.pl Adrian Wieczorek Tel. +48 693 429 515 adrian.wieczorek@rtck.pl